Taking too long? Close loading screen.

Opći Sindikat MUP-a

 

Tomislav Teri – Predsjednik

Telefon: 01/5514-213

Petrova 152, 10000 Zagreb

OIB: 78137360535     MBO: 02738716

SLATINSKA BANKA d.d., IBAN: HR8124120091131006730


Središnjica

Petrova ul. 152, 10000, Zagreb

Administracija

Ul. Ravnice V 10, 10000, Zagreb

SREDIŠNJICA I PRAVNI POSLOVI

Petrova 152, 10000 Zagreb
Fax: SPECIJAL 20744, Fax: 01/4570-594
Radno vrijeme: pon-pet 08:00-15:00h

 

ADMINISTRACIJA

 

V. Ravnice 10, 10000 Zagreb
Tel.: 01/5514-213, Fax: 01/5514-212
E-mail: info@osmupa.hr
Radno vrijeme: pon-pet: 08:00-16:00 h
Uredovno vrijeme za pozive: pon-pet: 10,00 – 15,00 h

Kase/Pozajmice: @pitanja

Imate pitanje?

SVI KONTAKTI


Zamjenik predsjednika i Povjerenik za Ravnateljstvo policije


Mario Zajec

Glavni tajnik i Povjerenik za PU Zagrebačku

Mobitel: 091/8888-397

VPN: 2080

Mail adresa: mzajec@osmupa.hr


Ivan Koštić

Zamjenik glavnog tajnika

Mobitel: 091/5653-524

VPN: 213

Mail adresa: ikostic@osmupa.hr


Jere Gulin

Dopredsjednik i Povjerenik PU Šibensko-Kninska

Mobitel: 091/4850-471

VPN: 2352

Mail adresa: jgulin@osmupa.hr

PU Šibensko-kninska


Denis Buždon

Povjerenik PU Istarska

Mobitel: 091/7241-758

VPN: 220

Mail adresa: dbuzdon@osmupa.hr

PU Istarska


Vladimir Vidaković

Dopredsjednik i povjerenik PU Vukovarsko – Srijemska

Mobitel: 091/4850-634

VPN: 2576

Mail adresa: vvidakovic@osmupa.hr

PU Vukovarsko-srijemska


Povjerenik Sektora krim. policije PU Zagrebačke

 

Kontakt do imenovanja povjerenika: info@osmupa.hr


Branimir Zajec Žutić

Povjerenik za gospodarski kriminalitet PUZ-a i delegat PUZ-a

Mobitel: 091/4850-686

VPN: 2686

Mail adresa: bzajeczutic@osmupa.hr


Neven Rajak

Povjerenik PU Karlovačka

Mobitel: 095/9209-528  ili  091/4850-653

VPN: 2528

Mail adresa: nrajak@osmupa.hr

PU Karlovačka


Božo Balen

v.d. PU Ličko-Senjska i Povjerenik PP Korenica

Mobitel: 091/4850-801

VPN: 283

Mail adresa: bbalen@osmupa.hr

PU Ličko-senjska


Andrija Živković

Povjerenik PU Brodsko – Posavska

Mobitel: 091/5112-349

VPN: 2245

Mail adresa: azivkovic@osmupa.hr

PU Brodsko-posavska


Ivan Maslić

v.d. Povjerenik za PU Splitsko – dalmatinsku

Mobitel: 095/8525-974

Mail adresa: imaslic@osmupa.hr

PU Splitsko-dalmatinska


Ante Mostarac

Povjerenik PU Dubrovačko Neretvanska

Mobitel: 091/4850-552

VPN: 2852

Mail adresa: amostarac@osmupa.hr

PU Dubrovačko-neretvanska


Darija Vukić

Povjerenik PP Grude

Mobitel: 092/3280-328

Mail adresa: dvukic@osmupa.hr

PU Dubrovačko-neretvanska


Pero Medak

Povjerenik PGP Metković

Mobitel: 099/4140-616 ili 091/4850-726

VPN: 2726

Mail adresa: pmedak@osmupa.hr

PU Dubrovačko-neretvanska


Marijan Novosel

v.d. Povjerenik PU Virovitičko – podravska

Mobitel: 095/9250-417

E-mail: mnovosel@osmupa.hr

PU Virovitičko-podravska


Ivan Dostal

Povjerenik PU Bjelovarsko – Bilogorska

Mobitel: 091/4850-539

VPN: 2083

Mail adresa: idostal@osmupa.hr

PU Bjelovarsko-bilogorska


Vlado Stepan

Povjerenik PU Varaždinska

Mobitel: 091/5550-010

Mail adresa: vstepan@osmupa.hr

PU Varaždinska


Marinjo Furdi

v.d. Povjerenik PU Međimurska

Mobitel: 098/522-156

Mail adresa: mfurdi@osmupa.hr

PU Međimurska


Željko Labaš

Povjerenik PU Krapinsko Zagorska i IJP Zlatar

Mobitel: 091/4850-620

VPN: 2549

Mail adresa: zlabas@osmupa.hr


Ante Nekić

Povjerenik PU Zadarska

Mobitel: 091/4850-189

VPN: 2068

Mail adresa: anekic@osmupa.hr

PU Zadarska 


Dario Šafar

Povjerenik PP Pakrac

Mobitel: 091/4850-408

VPN: 2278

Mail adresa: dsafar@osmupa.hr


Damir Šostarić

Povjerenik PP Križevci

Mobitel: 091/4850-616

VPN: 2545

Mail adresa: dsostaric@osmupa.hr


Josip Kršak

Povjerenik Odbora za Ministarstvo Pravosuđa RH

Mobitel: 091/4850-900

VPN: 2290

Mail adresa: jkrsak@osmupa.hr


Pravna pitanja za članove OS MUP-a

 

E-mail: pravnapitanja@osmupa.hr


Renata Lacković

KUP zahtjevi (Kase)

Mobitel: 091/4850-111

VPN: 2211

Mail adresa: renata@osmupa.hr

Urednovno vrijeme za pozive: 10:00-17:00h


Snježana Jurić

Administrator Sindikata

Telefon:       01/5514-213

Fax:               01/5514-212

Mobitel:       091/922-8904     VPN: 2904, 2388

Mail adresa: info@osmupa.hr

Radno vrijeme: 08:00-16:00h

Uredovno vrijeme za pozive: pon-pet: 10,00 – 15,00 h

Središnjica i pravni poslovi

Petrova ul. 152, 10000, Zagreb

Administracija

V Ravnice br. 10, 10000 Zagreb